Gdzie oglądać mecze Igi Świątek? Transmisje Wimbledon 2024

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

Turniej Wimbledon 2024 rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 14 lipca. Na kortach zobaczymy m.in. Igę Świątek, która zaprezentuje swoje umiejętności w prestiżowych rozgrywkach. W tym artykule znajdują się szczegółowe informacje dotyczące transmisji telewizyjnych i online oraz możliwości oglądania za darmo.

Iga Świątek (Wimbledon 2024) gdzie oglądać?

Spotkania Igi Świątek na Wimbledonie 2024 na żywo będą transmitowane w telewizji na kanałach Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisje online będą dostępne w serwisach Fortuna TV, STS TV, Superbet TV, Polsat Box Go oraz Canal+online.

Iga Świątek (Wimbledon 2024) transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z turnieju można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby korzystać z tych usług bezpłatnie, należy spełnić określone warunki: założyć konto, wpłacić środki na konto gracza i postawić zakład. Każda z wymienionych firm oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Załóż konto w jednej z platform i ciesz się turniejem bez dodatkowych opłat – szczegóły poniżej:

  • FORTUNA TV » oglądaj turniej za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Turniej można więc oglądać w tych usługach na komputerze, smartfonie i tablecie.

Iga Świątek (Wimbledon 2024) transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję turnieju w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, a także za dodatkowe 20 zł pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Iga Świątek (Wimbledon 2024) transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisje z turnieju jest Polsat Box Go. Aby oglądać turniej na tej platformie, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.