Transmisja Dania – Serbia (25.06). Gdzie oglądać?

Influential Photography / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie Dania – Serbia. Mecz ten, będący częścią 3. kolejki fazy grupowej Euro 2024 w grupie C, rozegrany zostanie na stadionie Allianz Arena w Monachium. Komentarz do tego wydarzenia sportowego zapewnią Mateusz Święcicki oraz Wojciech Kowalewski. W artykule przedstawiono szczegółowe informacje, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną oraz online, w tym opcje darmowego streamingu.

Dania – Serbia gdzie oglądać?

Transmisja meczu Dania – Serbia na żywo dostępna będzie w telewizji na kanale TVP Sport. Dodatkowo, mecze można oglądać online na płatnej platformie Canal+online oraz bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Dania – Serbia transmisja za darmo w TVP

Bezpłatna transmisja meczu Dania – Serbia dostępna jest na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Stream online można uruchomić zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety. Aplikacja TVP Sport dostosowana jest również do systemów operacyjnych telewizorów Smart (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Dania – Serbia transmisja online w Canal+online

Oglądanie transmisji z meczu Dania – Serbia na platformie Canal+online wymaga wykupienia pakietu “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. W ramach tego pakietu dostępne są kanały takie jak TVP Sport, TVP 1 czy TVP 2, co umożliwia śledzenie wszystkich wydarzeń Euro 2024. Platforma Canal+online pozwala na dostęp do transmisji za pomocą strony internetowej oraz aplikacji na różnorodne urządzenia (iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay), a także możliwość jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach.

» Oglądaj Euro 2024 w Canal+onlineDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.