Oficjalnie: PZPN wydał komunikat w sprawie przyszłości Michała Probierza

Michał Probierz

Fot. Mateusz Czarnecki

Polski Związek Piłki Nożnej wydał krótki, ale konkretny komunikat w sprawie Michała Probierza.

Podejmując stery po Fernando Santosie, którego kadencja zakończyła się serią niepowodzeń, Probierz stanął przed trudnym zadaniem odbudowy zespołu. Jego pierwsze kroki były niepewne, ale efekty zaczynają być zauważalne. Dzięki barażom udało się zdobyć awans na Euro 2024, gdzie Polska, mimo trudnych meczów z Holandią i Austrią, pokazała momenty świetnej gry.

Jakość gry i atmosfera w kadrze znacząco się poprawiły, co jest niewątpliwym osiągnięciem Probierza. Zmiany w taktyce i składzie przyniosły drużynie nową energię, co zyskało uznanie zarówno wśród kibiców, jak i ekspertów. Dalsze prowadzenie zespołu przez Michała Probierza daje nadzieję na stabilizację i rozwój formy sportowej reprezentacji.

Mimo niezbyt pomyślnego występu na Euro 2024, Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, potwierdził zaufanie do obecnego trenera.

Podczas porannego spotkania z drużyną i sztabem szkoleniowym, Prezes PZPN Cezary Kulesza przekazał swoje pełne wsparcie, a także ogłosił, że selekcjoner Michał Probierz pozostanie na stanowisku Selekcjonera reprezentacji Polski – czytamy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.