Transmisja Dania – Anglia (20.06). Gdzie oglądać? 

Źródło: twitter.com/fifaworldcup

Dnia 20 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Deutsche Bank Park w Frankfurcie odbędzie się mecz drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024 pomiędzy reprezentacjami Danii i Anglii. Spotkanie to skomentują Mateusz Borek oraz Robert Podoliński. W niniejszym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić to wydarzenie zarówno na żywo w telewizji, jak i online, z możliwościami dostępu bezpłatnego.

Dania – Anglia gdzie oglądać?

Transmisja meczu Danii z Anglią będzie dostępna na żywo w telewizji na kanałach TVP 2, TVP Sport. Dodatkowo, transmisję online można śledzić na stronach WP Pilot, Canal+online, Megogo dla płatnych opcji oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Dania – Anglia transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej jest dostępny na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz na telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Dania – Anglia transmisja online w płatnych serwisach

Live stream meczu Danii z Anglią dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania w ramach subskrypcji.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak i w aplikacjach, co umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest korzystne dla użytkowników chcących podzielić się dostępem z innymi.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.