Słowenia – Serbia (20.06) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

Reprezentacja Słowenii, Słowenia / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W czwartek, 20 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00, na stadionie Allianz Arena w Monachium, odbędzie się spotkanie między Słowenią a Serbią. Jest to drugi mecz obu drużyn w ramach fazy grupowej Euro 2024, w grupie C. Za komentarz tego wydarzenia odpowiedzialni będą Michał Zawacki oraz Kazimierz Węgrzyn. W niniejszym artykule przedstawione zostaną szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej i online, w tym opcje bezpłatnego oglądania.

Słowenia – Serbia gdzie oglądać?

Spotkanie Słowenia – Serbia można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport, a także na platformach internetowych. Transmisja online dostępna jest na płatnych serwisach WP Pilot, Canal+online, Megogo oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Słowenia – Serbia transmisja za darmo w TVP

Dzisiejszy mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Słowenia – Serbia transmisja online w płatnych serwisach

Rywalizacja na żywo dostępna jest także na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszej transmisji. Szczegóły dostępnych pakietów znajdują się poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.