Hiszpania – Włochy (20.06) – transmisja, gdzie oglądać?

fot. UEFA Euro 2020 (Twitter)

Dziś o godzinie 21:00, Hiszpania stanie do rywalizacji z Włochami na stadionie Veltins Arena w Gelsenkirchen. Spotkanie to jest częścią 2. kolejki fazy grupowej Euro 2024 w Grupie B. Komentatorami tej rywalizacji będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. W niniejszym artykule zaprezentowane zostaną informacje, gdzie można śledzić transmisję meczu w telewizji i internecie, a także czy dostępna będzie bezpłatna transmisja.

Hiszpania – Włochy gdzie oglądać?

Mecz Hiszpania – Włochy będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport, a także w internecie na platformach WP Pilot, Canal+online, Megogo (transmisja płatna) oraz sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport (transmisja za darmo).

Hiszpania – Włochy transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Transmisja dostępna jest zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na telewizorach typu Smart TV, w tym na systemach Android TV, Chromecast, Samsung Tizen oraz LG WebOS.

Hiszpania – Włochy transmisja online w płatnych serwisach

Transmisję meczu Hiszpania – Włochy można również śledzić na płatnych platformach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje pakiet umożliwiający dostęp do dzisiejszego spotkania, które szczegółowo opisano poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus zawierający kanały TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione platformy oferują dostęp do transmisji zarówno na swoich stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych. Dodatkowo, platforma CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.