Steven Gerrard rozczarowany wstrzymaniem rozgrywek Pucharu Szkocji

Rangers FC

Trener Rangersów, Steven Gerrard wyraził swoje niezadowolenie z powodu zbyt długiej przerwy spowodowanej odwołaniem trzeciej rundy Pucharu Szkocji.

Liderzy Scottish Premiership to jeden z czterech klubów, których spotkanie w Pucharze Szkocji zostało odwołane. Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że rozgrywki 1 i 2 ligi zostały tymczasowo zawieszone z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa. Na Ibrox rywalem Rangersów miała być drużyna z League 1, Cove Rangers. Data ponownego rozegrania spotkania nie została ustalona. Drużyna byłego reprezentanta Anglii utrzymuje 23-punktową przewagę nad drugim miejscem, co w znaczącym stopniu przybliża Rangersów do zdobycia mistrzostwa ligi szkockiej.

– Szczerze mówiąc nie sądzę, abyśmy to kontrolowali. Myślę, że inne osoby podejmują takie decyzje i nie zostaliśmy poproszeni o rozegranie spotkania w ten weekend. Wolelibyśmy rozegrać mecz pucharowy z Cove Rangers. To byłaby okazja do wykorzystania całego składu. Jesteśmy trochę rozczarowani, ponieważ na mamy takiej możliwości, ale wykorzystamy ten tydzień najlepiej, jak potrafimy. Damy zawodnikom dzień wolny, który spędzą ze swoimi rodzinami. Następnie przygotujemy się najlepiej, jak potrafimy do spotkania z St Johnstone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *