Słucki: Krychowiak jest ozdobą ligi

Krychowiak

Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Trener Rubina Kazań, Leonid Słucki, pochlebnie wyraził się na temat piłkarzy Lokomitwu Moskwa. Wśród chwalonych był Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak przeżywa świetny okres w Rosji. W tym sezonie zdobył już 10 goli i 5-krotnie asystował. Przekłada się to na liczne pochwały. Tym razem na temat gry polskiego pomocnika wypowiedział się Leonid Słucki – trener Rubina Kazań.

Byłem na meczu Lokomotiwu z Orenburgiem. Mogę powiedzieć, że Lokomotiw to prawdopodobnie jeden z najlepszych zespołów ligi. Tacy piłkarze jak Grzegorz Krychowiak czy Joao Mario to ozdoba naszej ligi, nie mamy wielu takich zawodników. Robią wielką różnicę

Joao Mario przebywa w Lokomotiwie na wypożyczeniu. Nie wiadomo, czy zostanie w drużynie na dłużej. Krychowiak trafił do ligi rosyjskiej również na wypożyczenie z opcją wykupu. Miał za sobą wówczas słaby okres w Paris Saint Germain, gdzie nie grał zbyt wiele oraz przygodę z piłką brytyjską. W sezonie 2017/2018 reprezentował barwy West Bromwich Albion. Decyzja o dołączeniu do klubu z zachodniej Anglii była dla wielu niezrozumiała. Polski zawodnik zdecydował się jednak na próbę zareklamowania swojej osoby na wyspach. Niestety jego występy nie zachwycały, a West Brom spadł z Premier League zajmując ostatnią pozycję w lidze. Wielu myślało, że kariera Krychowiaka chyli się ku upadkowi, jednak świetna postawa w lidze rosyjskiej sprawiła, że znów przyciągnął wzrok trenerów. Być może zobaczymy go jeszcze w lepszej lidze.

źródło: sport.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.