Serie A: Gol i asysta Karola Linettego (WIDEO)

Karol Linetty / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Karol Linetty strzelił gola i zaliczył asystę w meczu 19. kolejki włoskiej Serie A, a jego Sampdoria przegrywając 0:1, wygrała 5:1. Na boisku oprócz Linettego zobaczyliśmy Bereszyńskiego.

Dla 24-letniego pomocnika, który zagrał pełne 90. minut to pierwsze ligowe trafienie w bieżących rozgrywkach. Natomiast jego klubowy kolega, Bartosz Bereszyński został zmieniony na cztery minuty przed końcem meczu. W następnej serii spotkań klub Polaków, który zajmuje szesnastą pozycję zagra w Rzymie z Lazio. Z kolei przedostatnia w tabeli Brescia, która nie wygrała czwartego meczu z rzędu podejmować będzie Cagliari.

12.01.2019, godz. 15:00 US Sampdoria – Brescia Calcio 5:1 (2:1)
Karol Linetty 34′, Jakub Jankto 45′, Fabio Quagliarella 69′ (k), 90, Gianluca Caprari 77 – Jhon Chancellor 12′
żółte kartki: Ronaldo Vieira, Nicola Murru – Dimitri Bisoli, Romulo, Massimiliano Mangraviti, Jhon Chancellor.