Salwador pierwszym ćwierćfinalistą Złotego Pucharu CONCACAF

Salwador wygrał po raz drugi w czasie Złotego Pucharu CONCACAF 2021. La Selecta wygrała 2:0 z reprezentacją Trynidadu i Tobago.

Wcześniej reprezentacja Salwadoru wygrała z Gwatemalą 2:0.

Drugie zwycięstwo w grupie A oznacza, że Salwador jest pewny awansu do ćwierćfinału.

Bramki dla reprezentacji Salwadoru zdobywali Jairo Henriquez w 30.minucie i Walmer Martinez w 91.minucie.

W grupie A obok Gwatemali i Trynidadu jest jeszcze broniący tytułu Meksyk, który jeszcze nie jest pewny awansu. El Tri zremisowali swój pierwszy mecz przeciwko Trynidadowi i Tobago 0:0 pomimo znacznej przewagi. W drugim meczu Meksykanie wygrali 3:0 z Gwatemalą co sprawia, że mecz z Salwadorem będzie nie tylko o awans, a także o wygranie grupy.