Rozkład jazdy: 23-29.09.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 23.09.2016

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Niecieczy)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – SC Freiburg (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
Ligue 1: Toulouse FC – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Real Betis – Malaga CF (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

 

Sobota 24.09.2016

12:55. Eleven
La Liga: SD Eibar – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Michał Gąsiorowski)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Leicester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Manchester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: St. Pölten – Rapid Wiedeń (Marcin Grzywacz)

16:10. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Lorient – Olympique Lyon (Marcin Pawłowski, Stefan Białas)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

17:55. Polsat Sport Extra
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Bielska-Białej)

17:55. Eleven Sports
Serie A: US Palermo – Juventus FC (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:25. Eleven
La Liga: Athletic Bilbao – Sevilla FC (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal FC – Chelsea FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – VfL Wolfsburg (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Wolfsberger AC (Julian Kowalski)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Monaco – Angers SCO (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Lubina)

20:40. Eleven
Serie A: SSC Napoli – Chievo Werona (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: UD Las Palmas – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

22:55. Eurosport 2
MLS: Toronto FC – Philadelphia Union (Michał Zawacki)

 

Niedziela 25.09.2016

00:55. Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – Montreal Impact (Tomasz Lach)

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Mioduski, Piotr Rutkowski)

11:55. Eleven
La Liga: CD Leganes – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Torino FC – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – Bologna FC (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

14:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Saint-Etienne – Lille OSC (Michał Mitrut, Stefan Białas)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Schalke 04 Gelsenkirchen (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Southampton FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Nancy – OGC Nice (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Köln – RB Leipzig (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Poznania)

17:55. Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Katowice – Stal Mielec (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Katowic)

18:25. Eleven
La Liga: Villarreal CF – CA Osasuna (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Czesław Michniewicz)

20:40. Eleven
Serie A: ACF Fiorentina – AC Milan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Marsylia – FC Nantes (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
La Liga: RCD Espanyol – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Maciej Kruk)

21:55. Eurosport 1
MLS: Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders (Edward Durda)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 26.09.2016

00:55. Eurosport 1
MLS: Columbus Crew – New England Revolution (Adam Kotleszka)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Michał Zawacki, Tomasz Hajto – Gliwic)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Union Berlin – FC St. Pauli (Tomasz Lach)

20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Stefan Szczepłek, Radosław Majdan)

20:30. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Piotr Nowak)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Deportivo Alavés – Granada CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:55. Eleven
Serie A: Cagliari Calcio – UC Sampdoria (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Burnley FC – Watford FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek)

22:00. Eurosport 1
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

23:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

23:00. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

 

Wtorek 27.09.2016

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Sporting Lizbona – Legia Warszawa (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:55. Polsat Sport
Puchar Polski: Chojniczanka Chojnice – Wisła Kraków (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Chojnic)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

19:45; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Jacek Zieliński, Maciej Murawski)
(Żelisław Żyżyński, Marek Jóźwiak, Tomasz Wieszczycki – z Lizbony)
(Rafał Patyra, Marcin Żewłakow, Robert Podoliński, Jacek Bednarz)

20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Kazimierz Oleszek, Jacek Kacprzak)

20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Sporting Lizbona – Legia Warszawa (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski – z Lizbony)
(Jacek Laskowski, Andrzej Juskowiak – z Lizbony)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Real Madryt (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Sevilla FC – Olympique Lyon (Rafał Dębiński, Leszek Orłowski)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Leicester City – FC Porto (Piotr Laboga, Przemysław Rudzki)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: AS Monaco – Bayer Leverkusen

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb – Juventus FC

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: CSKA Moskwa – Tottenham Hotspur

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FC Kopenhaga – Club Brugge

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Edward Durda)

Przegląd Sportowy
Loża Mistrzów (Tomasz Włodarczyk, Przemysław Iwańczyk, Andrzej Juskowiak)

 

Środa 28.09.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:30. Eleven
Magazyn ligi belgijskiej (Dominik Guziak)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: SSC Napoli – Benfica Lizbona (Grzegorz Milko, Filip Surma)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Celtic Glasgow – Manchester City (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:55. Polsat Sport
Puchar Polski: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – ze Szczecina)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Bayern Monachium (Rafał Wolski, Kamil Kosowski – z Madrytu)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Borussia Mönchengladbach – FC Barcelona (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: SSC Napoli – Benfica Lizbona (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Celtic Glasgow – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Arsenal FC – FC Basel

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Ludogorec Razgrad – Paris Saint-Germain

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: Besiktas JK – Dynamo Kijów

20:40. CANAL+ Sport Online
Liga Mistrzów: FK Rostów – PSV Eindhoven

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Tomasz Smokowski, Kazimierz Węgrzyn)

 

Czwartek 29.09.2016

13:30. Eleven
Magazyn ligi brazylijskiej (Marcin Pawłowski)

16:55. Eurosport 1
Liga Europy: FK Gabala – FSV Mainz 05 (Tomasz Lach. Sławomir Chałaśkiewicz)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Sparta Praga – Inter Mediolan (Bartosz Gleń, Filip Surma)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: AS Roma – Astra Giurgiu (Grzegorz Milko, Tomasz Lipiński)

18:55. nSport+
Liga Europy: KRC Genk – Sassuolo Calcio (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Celta Vigo – Panathinaikos AO (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: Ajax Amsterdam – Standard Liege (Tomasz Jasina)

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Salzburg

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: FC Zurych – Osmanlispor

18:55. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: KAA Gent – Konyaspor

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: FK Krasnodar – OGC Nice

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: Szachtar Donieck – SC Braga

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: ACF Fiorentina – Qarabag FK

18:55. Eurosport Player
Liga Europy: Slovan Liberec – PAOK Saloniki

18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: AS Saint-Etienne – RSC Anderlecht (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Steaua Bukareszt – Villarreal CF (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)

21:00. nSport+
Liga Europy: Hapoel Beer Szewa – Southampton FC (Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Manchester United – Zoria Ługańsk (Michał Zawacki, Maciej Żurawski)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: Fenerbahçe SK – Feyenoord Rotterdam (Szymon Borczuch)

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Olympiakos Pireus – APOEL Nikozja

21:00. CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Dundalk FC – Maccabi Tel-Aviv

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Athletic Bilbao – Rapid Wiedeń

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Austria Wiedeń – Viktoria Pilzno

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Zenit St. Petersburg – AZ Alkmaar

21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *