Rozkład jazdy: 09-15.12.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 09.12.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin (Julian Kowalski, Leszek Ojrzyński – ze Szczecina)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Gdańska)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

20:40. Eleven
La Liga: Malaga CF – Granada CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Dijon FCO – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
Championship: Brighton & Hove Albion – Leeds United (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

 

Sobota 10.12.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Michał Pol, Marek Koźmiński, Piotr Burlikowski)

12:55. Eleven
La Liga: Osasuna Pampeluna – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Everton FC (Bartosz Gleń, Rafał Nahorny)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga indyjska: Atletico de Kolkata – Mumbai City (Grzegorz Michalewski)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Andrzej Juskowiak)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Lublina)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – VfL Wolfsburg (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Wolfsberger AC (Julian Kowalski)

16:10. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Valencia CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Girondins Bordeaux – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

17:55. Eleven Extra
Serie A: FC Crotone – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Ruch Chorzów (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Płocka)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Manchester City (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)

18:25. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – CD Leganes (Julian Kowalski, Paweł Wilkowicz)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Werder Brema (Andrzej Janisz, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: SV Mattersburg – Admira Wacker (Jakub Polkowski)

18:55. Eleven Sports
Championship: Preston North End – Blackburn Rovers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Nantes – SM Caen (Michał Mitrut, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia Kraków (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:40. Eleven
Serie A: Sampdoria Genua – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Real Madryt – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela 11.12.2016

01:55. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – Seattle Sounders (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)

07:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Jeonbuk Hyundai Motors – Club America (Szymon Borczuch)

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Zbigniew Boniek)

11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Mamelodi Sundowns – Kashima Antlers (Sławomir Kwiatkowski)

11:55. Eleven
La Liga: SD Eibar – Deportivo Alaves (Michał Mitrut, Maciej Kruk)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Cagliari Calcio – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

12:55. Eleven Extra
Championship: Derby County – Nottingham Forrest (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – West Bromwich Albion (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

13:55. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Ried (Łukasz Wiśniowski)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

14:25. Eleven
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Club Brugge (Sebastian Chabiniak)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Torino FC – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – Stade Rennes (Dominik Guziak, Stefan Białas)

15:10. CANAL+
Premier League: Manchester United – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:10. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Middlesbrough FC (Edward Durda, Rafał Nahorny)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce (Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – FSV Mainz 05 (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)

16:25. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)

16:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: FC Twente – Ajax Amsterdam (Szymon Rojek)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Saint-Etienne – EA Guingamp (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer Leverkusen (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – West Ham United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski – z Gliwic)

18:25. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Sporting Gijón (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Sebastian Mila)

20:40. Eleven
Serie A: Inter Mediolan – Genoa CFC (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – OGC Nice (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
La Liga: Real Betis – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Piotr Domagała)

 

Poniedziałek 12.12.2016

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

12:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/8 finału (Bartosz Gleń; Edward Durda)

13:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/8 finału (Żelisław Żyżyński; Edward Durda)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

14:00. nSport+
Liga Młodzieżowa: Losowanie 1/8 finału (Piotr Domagała)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdyni)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

18:55. Eleven
Serie A: ACF Fiorentina – Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

19:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Hannover 96 (Edward Durda)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Damian Dąbrowski)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Villarreal CF – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven
Serie A: AS Roma – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:40. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

 

Wtorek 13.12.2016

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

14:25. Polsat Sport News
Liga indyjska: Mumbai City – Atletico de Kolkata (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)

18:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)

20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

20:40. Eleven Sports
Championship: Norwich City – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven
Puchar Ligi Francuskiej: FC Sochaux – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

 

Środa 14.12.2016

11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Atletico Nacional – Kashima Antlers (Szymon Borczuch)

18:40. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Girondins Bordeaux – OGC Nice (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:40. Eleven Extra
Championship: Wigan Athletic – Newcastle United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Middlesbrough FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Manchester United (Przemysław Pełka, Maciej Murawski)

20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Paris Saint-Germain – Lille OSC (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

 

Czwartek 15.12.2016

11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Club America – Real Madryt (Tomasz Jasina)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

19:55. Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – ACF Fiorentina (Dominik Guziak, Filip Kapica)

22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Andrzej Strejlau, Michał Kołodziejczyk)

Przejdź do paska narzędzi