Rosyjskie media: Najbardziej obawiamy się Roberta Lewandowskiego

Lewandowski

twitter.com/EURO2020


Przemysław Chlebecki z TVP Sport porozmawiał z Iwanem Żidkowem, przedstawicielem rosyjskiego portalu “SportsDaily.ru”. Dziennikarz powiedział, jakie emocje towarzyszyły naszym wschodnim sąsiadom w momencie wylosowania reprezentacji Polski.

– Jesteśmy niezadowoleni z losowania. Polska była uważana za jednego z najtrudniejszych rywali. A my nie możemy czuć się faworytami po porażce ze Słowacją i fatalnym występie z Chorwacją, w którym nie wyprowadziliśmy ani jednej kontry – powiedział otwarcie Żidkow.

– W naszej drużynie nie ma kręgosłupa. Słyszałem także, że oceny i analizy zawodników są na zdecydowanie niższym poziomie niż u poprzedniego selekcjonera. Brakuje wiodącego napastnika oraz “pewniaków” w środku. Z wywiadów wynika także, że zawodnicy nie mają zaufania do Karpina – krytycznie dodaje Rosjanin.

– Lewandowski jest poza wszelką konkurencją i jego najbardziej się obawiamy. Krychowiak jest dobrze znany w Rosji ze względu na grę w Lokomotiwie i Krasnodarze. Ale wiemy, że najlepszy czas już ma dawno za sobą – powiedział przedstawiciel rosyjskich mediów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.