Reprezentacja Rosji planuje jesienią towarzyskie mecze

Rosja

Źródło: twitter.com/teamrussia

Reprezentacja Rosji jest wykluczona ze wszelkich struktur piłkarskich, a mimo to pojawiają się plany w tamtejszej federacji, by we wrześniu rozegrać spotkania towarzyskie.

Rosjanie w marcu mieli być rywalem naszej reprezentacji w barażach, ale po inwazji rosyjskich wojsk na niepodległą Ukrainę została zawieszona w rozgrywkach i ich marzenia o mundialu w Katarze zostały rozwiane. UEFA i FIFA po naciskach wykluczyła agresorów m.in. z europejskich pucharów, jak i międzynarodowych turniejów.

W “match.ru” można przeczytać, że we wrześniu mogą rozegrać towarzyskie starcie z kadrą Iranu, a miałby zostać rozegrany w Teheranie lub Moskwie. W koncepcji pojawia się temat drugiego sparingpartnera, choć nie napisano, jaki kraj zdecydowałby na mecz.

Wczoraj poznaliśmy ostatniego uczestnika tegorocznych mistrzostwa świata na Bliskim Wschodzie z europejskiej strefy. Walia w kontrowersyjnych okolicznościach pokonała Ukrainę, a na głowę sędziego Antonio Lahoza spadły gromy, po niepodyktowaniu rzutu karnego na jednym z Ukraińców.

źródło: match.ru /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x