Rosołek: Vuković docenia zaangażowanie, walkę i jakość na treningu

Maciej Rosołek

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

– Czuję, że wracam jako inny zawodnik. W Arce na pierwszym i drugim wypożyczeniu złapałem dużo minut i doświadczenia – przekonuje Maciej Rosołek w “legia.com”.

Wypożyczenie napastnika został skrócone w Arce Gdynia i wrócił na Łazienkowską. Z warszawskim klubem zapewne rozstanie się Mahir Emreli, a niewykluczone, że stolicę opuszczą Tomas Pekhart i Rafael Lopes. Aleksandar Vuković chce stawiać na Polaków, którzy wiedzą z czym wiąże się gra dla Legii.

– Trener Vuković wprowadził mnie do poważnej piłki. To sprawiedliwy szkoleniowiec, który docenia zaangażowanie, walkę i jakość na treningu. Muszę potwierdzać swoją gotowość do regularnej gry – skomentował Rosołek.

W pierwszym okresie strzelił dziesięć goli na zapleczu PKO Ekstraklasy, a ostatnie pół roku tylko raz pokonał bramkarza. – Miałem gorący okres w Gdyni, ponieważ nie odbyłem pełnego okresu przygotowawczego w żadnym klubie. Czułem się źle fizycznie, wróciłem do dyspozycji po pięciu meczach – ocenia.

– Czuję, że wracam jako inny zawodnik. W Arce na pierwszym i drugim wypożyczeniu złapałem dużo minut i doświadczenia. Regularność pozwoliła mi na złapanie schematów zachowań charakterystycznych dla pozycji napastnika oraz okrzepłem w sensie fizycznym. Niech ocenią mnie ci, którzy mają taką rolę – kończy.

Robert Lewandowski o wyborze selekcjonera. Wolałby Polaka

źródło: legia.com /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.