www.skysports.com

Jak poinformowało SkySports, kapitan reprezentacji Anglii Wayne Rooney przyznał w rozmowie z przyjaciółmi, że był “zszokowany i rozczarowany” wygwizdaniem jego osoby przez kibiców podczas sobotniego spotkania z Maltą na Wembley.

Jednak pomimo tej sytuacji Rooney miał stwierdzić, że pozostaje całkowicie zaangażowany w grę w reprezentacji aż do końca ich udziału w mistrzostwach świata w 2018 roku. Zawodnik Manchesteru United rozegrał całe spotkanie w sobotni wieczór, jednak nie wyróżnił się niczym szczególnym i wielu kibiców dało po tym upust swoim emocjom.

,,Nie wiem dlaczego miała miejsce taka sytuacja, ale z pewnością chcę mu pomóc” – przyznał po spotkaniu tymczasowy selekcjoner Trzech Lwów Gareth Southgate.

Rooney to najlepszy strzelec w historii reprezentacji Anglii, jednakże na Euro 2016 i w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym Słowacją był wystawiany głębiej w linii pomocy. Southgate nie odrzuca możliwości posadzenia na ławce swojego kapitana, pomimo zadowolenia z jego występu przeciwko Malcie.

,,Muszę podejmować decyzję, które są najlepsze dla drużyny. Zawsze kiedy wybierzesz pierwszą jedenastkę Anglii, na ławce pozostaną zawodnicy, którzy co tydzień grają w Premier League dla swoich klubów.”

Źródło: skysports.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *