Adam Nawałka: Mamy plan, aby zwyciężać w każdym spotkaniu

fot. Kamil Chmielewski

Kamil Chmielewski

We wtorek reprezentacja Polski rozegra trzecie spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw Świata 2018. Naszym rywalem tym razem będzie reprezentacja Armenii, w której zabraknie jej lidera Henricha Mchitarjana.

Adam Nawałka: Bardzo żałujemy, że nie ma z nami Arkadiusza Milika i Łukasz Piszczka, ale trzeba być na to przygotowanym. Teraz szansę otrzymają zawodnicy z ławki i będą mogli się pokazać z Armenią. Pamiętamy mecz Danii z Armenią i Ormianie mieli wtedy szanse na wyrównanie w tym meczu i do każdego przeciwnika podchodzimy skoncentrowani i to my będziemy decydować o tym jak będzie wyglądać ten mecz. Widzimy pewne braki i staramy się wszystko na bieżąco korygować. Mamy plan, aby zwyciężać w każdym spotkaniu. Jeszcze raz podkreślam, że będzie to ciężkie spotkanie.

Kuba Błaszczykowski: Skupiamy się teraz na meczu i nie szukamy usprawiedliwiania odnośnie murawy, nasz cel na jutro to trzy punkty. W ostatnich meczach w klubie grałem już na swojej nominalnej pozycji czyli na pomocy, ale teraz nie jestem wstanie odpowiedzieć na jakiej pozycji jutro zagram, nie ma dla mnie znaczenia. Po prostu wykonuję zalecenia trenera. DO jutrzejszego meczu podchodzimy z wielką pokorą.

Maciej Rybus: Ostatni mecz Armenii wyszedł i grało im się trudno. Wcześniej pokazali, że potrafią grać w piłkę, będą chcieli zmazać plamę z przegranego meczu 0:5 z Rumunią.

Paweł Wszołek: W dzisiejszej piłce nie ma łatwych rywali. Nasza drużyna ma spory potencjał i jeżeli będziemy grać swoje to trzy punkty będą jedynie formalnością.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *