Ronaldo: W telewizji częściej wybieram boks i UFC niż futbol

Ronaldo

juventus.com


Cristiano Ronaldo zdradza, że kluczowa do jego długowieczności jest ciągła motywacja. Dodaje przy tym, iż woli oglądać boks niż piłkę nożną w telewizji.

Piłkarz “Starej Damy” jest jednym z bohaterów filmu dokumentalnego w platformie streamingowej “DAZN” – “Równoległe światy”. – Kiedy byłem w Manchesterze United, boksował ze mną trener – powiedział Portugalczyk. Myślę, że ćwiczenie tego może być dobre dla piłkarza, ponieważ wyostrza zmysły i nauczysz się poruszać – dodał.

– Boks jest trudniejszy, ponieważ kiedy rywalizujesz, jesteś sam. Nie sądzę, żebym mógł być bokserem, to niezwykle trudna dyscyplina – twierdzi. – Futbol jest moją pasją, a w telewizji oglądam też inne sporty. Kiedy mam wybór pomiędzy meczem, a boksem czy UFC, to wybieram drugą opcję – zdradził.

35-latek powiedział, że prawda o jego długowieczności leży w głowie i motywacji, aby nie zwalniać. – W wieku 33 lat zaczynasz myśleć, że idziesz w dół, ale ja chcę kontynuować i jak najdłużej cieszyć się piłką. Ludzie mogą pomyśleć:„ Cristiano był niesamowitym graczem, ale teraz jest wolniejszy”. Nie chcę, żeby tak sądzono, dlatego dbam o swoje ciało – kończy Ronaldo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.