Mioduski: Mamy szeroką kadrę

Dariusz Mioduski

Dariusz Mioduski (prezes Legii Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Jest kilka pozycji, na których skupimy się w przerwie zimowej – mówił prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski w wywiadzie z “Radiem Dla Ciebie”.

Dużymi krokami zbliża się zimowe okienko transferowe. Legia Warszawa jest liderem w tabeli PKO Ekstraklasy i walczy o obronę tytułu mistrzowskiego. A w dalszej perspektywie ma występy w europejskich pucharach.

– Nie chcę wchodzić w szczegóły, lecz postaramy się zacząć przygotowania zespołu już w kontekście lata i gry w pucharach. Z drugiej strony, będziemy coraz bardziej patrzeć na naszą akademię. To niewątpliwie kierunek, który jest częścią naszej strategii i rozwoju – stwierdził Mioduski.

W rozmowie padł też temat Marka Saganowskiego, który został nowym szkoleniowcem drugoligowego Motoru Lublin. Na stole była oferta dalszej współpracy z Legią.

Czasami sentymenty trzeba odłożyć na bok. Marek jest osobą, która jest ważna w historii Legii jako piłkarz, a my zainwestowaliśmy w ciągu ostatnich lat w jego rozwój jako trenera. Jeśli chce iść dalej, musi szukać nowych możliwości tłumaczył prezes Legii.

Legia z 29 punktami na koncie po 13 kolejkach PKO BP Ekstraklasy zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, wyprzedzając Raków Częstochowa.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *