Romario Balde nie stawia się na treningach

lechia.pl

Lechia Gdańsk poinformowała w komunikacie, że Romario Balde od 30 lipca nie pojawił się na treningach i od tego momentu klub nie ma żadnego kontaktu z zawodnikiem.

22-latek pochodzący z Gwinei Bissau ze swoją reprezentacją brał udział w Pucharze Narodów Afryki. Po turnieju Romario Balde wrócił do Gdańska i trenował indywidualnie, ale od paru dni nie ma z nim kontaktu. W poprzedniej kampanii ligowej zawodnik został wypożyczony do portugalskiego zespołu Academica Coimbra. Nie zwalniał się z treningu i nie usprawiedliwił swojej nieobecności. Klub wyciągnie konsekwencje prawne w związku z nieuzasadnionymi absencjami zawodnika na treningach pierwszej drużyny.

W styczniu ubiegłego roku skrzydłowy “biało-zielonych” był ukarany przez klub, gdy po przerwie zimowej nie wrócił do treningów i został zdyskwalifikowany na pół roku oraz otrzymał karę 20 tysięcy euro. Lechia Gdańsk po rozegraniu trzech spotkań w PKO Ekstraklasie zajmuje czwartą pozycję, a już w następny poniedziałek podejmie w Gdańsku Jagiellonię Białystok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *