Robert Lewandowski zakończył współpracę z Huawei, jest odpowiedź chińskiego giganta

Lewandowski

fcbayern.com


– Życzymy mu samych sukcesów w przyszłości. Publikacja “Daily Mail” to fake news – oświadczyła firma Huawei, po zerwaniu współpracy przez Roberta Lewandowskiego.

W mediach pojawiła się informacja, że chiński producent elektroniki – Huawei udziela pomocy Rosji po cybernetycznych atakach. Robert Lewandowski był twarzą firmy od kilku lat, ale nie mógł kontynuować współpracy. Agresorzy muszą poczuć kolejne nakładane sankcje, a sportowcy nie mogą stać obojętnie.

– Huawei CBG Polska żałuje zakończenia partnerstwa z Robertem Lewandowskim. Doceniamy naszą długoletnią współpracę i życzymy mu samych sukcesów w przyszłości. Huawei przypomina równocześnie, że publikacja z “Daily Mail” to fake news – napisano w oświadczeniu giganta technologicznego.

Nie do końca jest jasne, czy zerwanie kontraktu przez Roberta Lewandowskiego jest skutkiem wyszkolenia 50 tysięcy rosyjskich ekspertów i walką z zagranicznymi hakerami. Sam Tomasz Zawiślak w “WP Sportowe Fakty” tego nie określił. – Co do tego nie mamy pełnej informacji, dlatego poprzestanę na tym, co już oświadczyliśmy – stwierdził.


Joan Laporta: Budujemy nową erę Barcelony, celem jest ponowne konkurowanie z najlepszymi w Europie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.