Real pewnie zwycięża gości z Dortmundu!

Real od pierwszych minut grał szybką i dokładną piłkę. Pamiętali pewnie co się stało w dwumeczu z Borussią rok temu. Królewscy już w 3′ minucie wpakowali piłkę do siatki a zdobywcą jej był Bale. Borussia nieudolnie próbowała przeprowadzić akcję ale Casillas nie miał za dużo roboty, natomiast Real ciągle szturmował bramkę gości, aż w 27′ minucie Isco stanął na wysokości zadania i pokonał Weidenfellera strzałem w lewy dolny róg bramki. Do przerwy Borussia zagroziła kilka razy bramce Królewskich ale bez konsekwencji.

Druga część meczu prezentowała się już nieco inaczej. Borussia wyszła odważniejsza, ale i Real grał dalej swoje. Powoli goście zaczynali brać wiatr w żagle aż tu w 58′ minucie Ronaldo znalazł się w polu karnym i dokonał egzekucji i podwyższenia wyniku na 3:0. Dortmundczycy starali się zrobić cokolwiek aby jednak wydrzeć chociaż jedną bramkę, ale osłabiony kontuzjami zespół nie dał rady świetnie dysponowanemu team’owi Carlo Ancelottiego. Wynik meczu 3:0.