Skandal w Hiszpanii! „Barca” ukarana zakazem transferowym!
Za nieprawidłowości przy ściąganiu i zarejestrowaniu dziesięciu nieletnich piłkarz do swojego zespołu, FC Barcelona została ukarana zakazem transferowym, który obejmuje dwa najbliższe okienka transferowe. Ponadto "Duma Katalonii" musi zapłacić 450 tysięcy franków kary.
Działacze muszą również uregulować formalności związane z zatrudnieniem piłkarzy w ciągu 90 dni. Ukarana została także Hiszpańska Federacja Piłkarska. Nałożono na nią grzywnę w wysokości 500 tys. franków szwajcarskich oraz dano jej rok czasu na uregulowanie systemu transferowego w lidze. kary zostały nałożone po śledztwie z lat 2009-2013.
-

AktualnościSzatnia Hiszpanii w ekstazie po 2:0 nad Francją. Marc Cucurella: „Co za pieprzony recital!”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:45
-


AktualnościHiszpania awansowała do finału MŚ 2026 po zwycięstwie 2:0 nad Francją – De la Fuente nieprzegrany w 14 meczach














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:03
-


AktualnościAnglia – Argentyna: półfinał MŚ w Atlancie. Mecz o 21:00














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:41
-


AktualnościPedro Porro strzelił gola i zapewnił awans Hiszpanii – 2:0 z Francją w półfinale MŚ














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:04
-

AktualnościFrancja z najniższym xG w historii mundiali – 0,3 w przegranej 0:2 z Hiszpanią














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:35
-

AktualnościMarcos Llorente odpowiada na zarzuty Francji po półfinale MŚ: „Wygraliśmy, bo byliśmy lepsi”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:02




































