Rafael Lopes: Uważam, że nikt z nas nie zlekceważył Flory

Rafael Lopes

Rafael Lopes (Legia) | fot. Mikołaj Barbanell

Rafael Lopes skomentował dla klubowych mediów Legii Warszawa spotkanie z Florą Tallin. Portugalczyk był bardzo zadowolony ze swojego występu, bo wszedł na boisko w drugiej połowie i zdobył gola na wagę zwycięstwa. Napastnik skomentował również przebieg meczu.

– Po strzeleniu gola trochę przysnęliśmy. Obudziliśmy się dopiero wtedy, gdy Flora doprowadziła do wyrównania. Zaczęliśmy znów tworzyć sytuacje. Uważam, że nikt z nas nie zlekceważył Flory. Wiedzieliśmy, że to bardzo dobra drużyna z doświadczonymi zawodnikami, którzy grają w reprezentacji. Byliśmy skupieni i przygotowani na ten mecz – rozpoczął od podsumowania meczu.

– To była bardzo ważna bramka i jestem z niej zadowolony, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Teraz skupiamy się na sobocie, ale już we wtorek gramy z Florą i ponownie będziemy chcieli z nimi wygrać – powiedział.

– Teraz musimy przeanalizować co zrobiliśmy dobrze a co źle. Najważniejsze jest jednak to, by skupić się na meczu z Wisłą Płock. Oczywiście ciężko nie myśleć o wtorkowym meczu, wykonaliśmy kolejny mały krok by osiągnąć jeden z celów na ten sezon – zakończył.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.