Oficjalnie: Wielkie widowisko na Reymonta. Wisła Kraków zagra z SSC Napoli

Wisła Kraków Piłkarski Świat

Kibiców Wisły Kraków czekać będzie nie lada gratka. Na początku sierpnia “Biała Gwiazda” zagra mecz towarzyski z SSC Napoli, którego piłkarzem jest Piotr Zieliński. 

W 2021 roku Wisła Kraków, czyli jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w historii polskiej piłki nożnej, świętuje 115-lecie istnienia. W związku z jubileuszem klub planuje wiele aktywności, które mają uświetnić tę rocznicę.

W środę 4 sierpnia “Biała Gwiazda” zagra mecz towarzyski z SSC Napoli. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 18:00.

Na murawie uhonorowani zostaną zawodnicy i trenerzy wybrani do jedenastek 115-lecia „Retro” i „Złotej Ery”, a także przedstawiciele innych sekcji Towarzystwa Sportowego. Dodatkowo na jednej z trybun zasiądą wiślaccy ambasadorzy, a na rodziny z dziećmi czekać będą sportowe atrakcje czy zajęcia prowadzone przez trenerów Akademii. Czekajcie na szczegóły! – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

We włoskim klubie występuje wielu piłkarzy klasy światowej np.: Dries Mertens, mistrz Europy Lorenzo Insigne czy reprezentant Polski Piotr Zieliński.

 – Cześć, Wiślaczki i Wiślacy. Czwartego sierpnia widzimy się przy R22 na meczu jubileuszowym. Wraz z SSC Napoli zjawimy się w Krakowie, by zapewnić wam emocje i widowisko piłkarskie na miarę 115-letniej historii Wisły. Do zobaczenia na stadionie – powiedział Piotr Zieliński w materiale wideo opublikowanym przez Wisłę na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

SSC Napoli w minionym sezonie Serie A zajęło piąte miejsce w tabeli.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *