PZPN miał rozmawiać z doświadczonym trenerem

Marcelo Bielsa

Leeds United

We wtorek poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski.


Cezary Kulesza ogłosi nazwisko nowego selekcjonera podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym w Warszawie. Poszukiwania trwały właściwie od końca grudnia. Tuż po mistrzostwach świata w Katarze jasne stało się, że PZPN nie przedłuży umowy z Czesławem Michniewiczem.

Choć nadal na sto procent nie wiadomo, na kogo postawi Kulesza to głównymi faworytami są dwaj kandydaci: Paulo Bento i Vladimir Petković. To wynika z doniesień mediów, a być może oficjel zaskoczy i wybierze jeszcze kogoś innego.

W każdym razie grono potencjalnych opcji było szerokie. A wśród nich ponoć znalazł się doświadczony Marcelo Bielsa, o czym w poniedziałek informuje “Przegląd Sportowy”.

I wydaje się, że coś mogło być na rzeczy. Argentyńczyk w listopadzie odwiedził Polskę, bowiem zaproszono go na konferencję Stowarzyszenia Trenerów Piłki Nożnej. Posiadał zaskakująco dużą wiedzę na temat naszych piłkarzy, a i sam kraj bardzo spodobał się weteranowi. Było to jednak jeszcze przed mundialem. Choć sam szkoleniowiec był ponoć otwarty na rozmowy i miało dojść do kolejnych kontaktów, to ostatecznie nie doszło do żadnych konkretów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.