

Powrót Callejóna do Hiszpanii?
Pomimo tego, że okienko transferowe jest już za nami, a do następnego zostało jeszcze trochę czasu, to wszystkie media związane z futbolem dosłownie bombardują nas nowinkami oraz sensacjami dotyczącymi wszelakich transferów. Nową informacją jest rzekome dogadanie się byłego piłkarza Realu Madryt Jose Callejóna ze swoim dawnym rywalem zza miedzy.
Według hiszpańskiego radia "Cadena Ser" były zawodnik Królewskich porozumiał się już z drużyną Atletico Madryt. Jak podaje wyżej wymienione radio zawodnik zaznaczył, że do drużyny prowadzonej przez Diego Simeone przejdzie już w najbliższym okienku transferowym. Sam Simeone, który niedawno przedłużył kontrakt ze swoim klubem ma podobno bardzo zabiegać o sprowadzenie piłkarza Napoli.
Callejón w obecnym sezonie sprawuje się bardzo dobrze, ale nie świetnie. Zawodnik w 44 występach, strzelił 9 goli i zanotował 3 asysty. Warto zaznaczyć, że w sezonie poprzednim zdołał uzbierać łączną sumę 20 bramek.
Każdy kibic piłkarski, który zebrał już trochę doświadczenia wie, że nie warto ufać każdej transferowej plotce, ponieważ są one zazwyczaj wyssane z palca, ale trzeba przyznać, że ta informacja wydaję się być bardzo interesująca i sam Callejón na pewno sprawiłby sporo radości kibicom z Vincente Calderon. Odpowiedzi na wszystkie pytania już w lato 2015.
-
AktualnościInfantino broni planu sprzedaży udziału w prawach FIFA. Projekt budzi opór UEFA i europejskich federacji


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 15:48
-


AktualnościNathaniel Clyne odchodzi z Crystal Palace po wygaśnięciu kontraktu


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 15:19
-


AktualnościReal Madryt zagra sparing z Schalke 04 16 sierpnia na Veltins-Arena


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 14:56
-


AktualnościVinícius Júnior pozostanie w Realu Madryt. Klub planuje przedłużenie kontraktu mimo zainteresowania Arsenalu


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 14:27
-

AktualnościKerim Alajbegovic oficjalnie w Juventusie – transfer z Bayeru Leverkusen za 33 mln euro (do 40 mln z bonusami)


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 14:01
-

AktualnościNathaniel Brown oficjalnie w Bayernie Monachium – lewy obrońca za 50 mln euro


















Michał Bosak / 30 lipca 2026, 13:30

































