Giovanni Simeone, syn słynnego “Cholo” notuje świetne występy w Hellasie Verona. Zdobył 15 goli w 27 meczach ligowych.

Fabrizio Romano informuje, że większe kluby patrzą na poczynania 26-letniego napastnika. Zawodnik ma swoje wzloty i upadki. Zdobywa wiele goli, ale w niektórych meczach znika. W ostatnim meczu z Empoli nie trafił karnego. Dla odmiany kilka kolejek wcześniej poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Venezią. Zdobył wtedy hat-tricka.

Diego Simeone, który wyprowadził z kryzysu swoje Atletico, może chcieć zakontraktować swojego syna. Luis Suarez nie daje już tej prędkości, jakości. Możliwe, że odejdzie do MLS. “Materace” będą potrzebowały nowego ofensywnego gracza.

Kolejną drużyną, która musi się zbroić, jest Newcastle. Drużyna która, jest w dole tabeli, nie może tam dalej tkwić. Mają najbogatszego właściciela w Premier League. Letnie wzmocnienia są pewne. Możliwe, iż pokuszą się o młodego argentyńskiego zawodnika.

W zimę zainteresowanie wykazywała Sevilla. Obecnie ich najlepszym strzelcem jest Rafa Mir. Hiszpan strzelił 8 goli w lidze. Nie jest to najgorszy wynik, ale Sevilla chce w najbliższych latach walczyć o mistrzostwo, a Simeone wykazuje potencjał do bycia golleadorem.

Innym zespołem, który wykazywał zainteresowanie, jest Marsylia. Sampaoli jednak przestał się upierać i zaczął wystawiać Milika, który zalicza świetnie występy. W tym przypadku drużyna z Francji nie będzie walczyć o zawodnika Verony.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.