Poważna kontuzja Niezgody. Polak zniesiony na noszach

timbers.com

Jarosław Niezgoda nie był w stanie dokończyć spotkania pomiędzy Portland Timbers i Vancouver Whitecaps (1:0). Polak opuścił murawę na noszach i prawdopodobnie czeka go kolejna długa przerwa w grze.

Napastnik wszedł na boisko z ławki w 78. minucie. W doliczonym czasie gry 25 – latek zderzył się z obrońcą rywali i padł na murawę. To był dla niego koniec meczu. Niezgoda nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach. Polak szybko został zniesiony na noszach i pojechał do szpitala, gdzie przeszedł pierwsze badania.

Klub nie wydał na razie żadnego oficjalnego komunikatu na temat stanu zdrowia środkowego napastnika.  Szkoleniowiec Portland Timbers nie ukrywał swojego zaniepokojenia. Obawia się on, że uraz odniesiony przez 25-latka może okazać się poważny i wyeliminuje go z gry na długi czas.

– Nie wygląda to dobrze. Zobaczymy. Później dowiemy się więcej, ale na chwilę obecną nie wygląda to pozytywnie – powiedział Giovanni Savarese.

Polak prawdopodobnie uszkodził więzadła krzyżowe w lewym kolanie i wydaje się, że do końca sezonu już nie zobaczymy go w grze.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *