Szansa dla Roberta Gumnego, problemy zdrowotne konkurenta

fcaugsburg.de

Robert Gumny ma za sobą bardzo udany tydzień. Najpierw zadebiutował w Bundeslidze, a następnie zmienił w sobotnim meczu swojego konkurenta do gry.

Dzięki pechowej kontuzji Raphaela Frambergera, Gumny będzie mógł dostać realną szansę do zaprezentowania swoich umiejętności na poziomie Bundesligi.

Wszystko wskazuje na to, że Polak zagra od pierwszej minuty w sobotnim meczu z Herthą. Niespodziewanie przed 22-latkiem otwiera się duża szansa na regularną grę, tym bardziej, że jego niemiecki konkurent do składu pokazywał w poprzednich meczach dość przeciętny poziom.

Będzie to pierwszy oficjalny mecz w barwach Augsburga, który Gumny rozegra od pierwszej minuty. Do tej pory były piłkarz Lecha Poznań znalazł się w kadrze meczowej, na spotkanie Bundesligi sześć razy, ale na boisko wszedł zaledwie dwukrotnie.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.