Pomocna dłoń dla Phillipsa? Szykuje się powrót

Kalvin Phillips

Zdjęcie: Leeds United

Kalvin Phillips nadal szuka sposobu, by naprostować swoją karierę.

Znany z wymagającego charakteru, Pep Guardiola nie szczędził krytyki pod adresem Phillipsa, co doprowadziło do chłodnych relacji między zawodnikiem a menedżerem Manchester City. Ostra wymiana zdań w mediach zasugerowała, że drogi obu panów mogą się rozejść, co tylko nakręciło spekulacje na temat przyszłości Anglika w klubie.

Nieudane wypożyczenie do West Hamu wydaje się być kolejnym etapem w tej burzliwej podróży. Oczekiwania wobec Phillipsa były wysokie. Jednak do tej pory jego występy nie spełniły pokładanych w nim nadziei, co zmusiło ekspertów i fanów do postawienia pytania o jego kolejny krok kariery.

Leeds United otwiera drzwi

W obliczu niepewności i poszukiwania nowego kierunku, Leeds United pojawia się na horyzoncie jako latarnia nadziei dla Phillipsa. Klub, z którym piłkarz jest silnie związany emocjonalnie, może zaproponować mu szansę na nowy start. Spekulacje sugerują, że w przypadku awansu do Premier League, Leeds może zdecydować się na sprowadzenie swojego wychowanka z powrotem na Elland Road.

To byłby transfer, którego wartość może osiągnąć 30 milionów funtów. Stanowiłby nie tylko powrót do korzeni dla Phillipsa, ale także okazję do odbudowy i udowodnienia swojej wartości na najwyższym poziomie angielskiego futbolu. Mimo że kontrakt z Manchester City obowiązuje go do 2028 roku. A jego wartość rynkowa wciąż jest wysoka, to właśnie Leeds United może być kluczem do rozwiązania zawodowego impasu, w którym się znalazł.

Źródło: The Sun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x