Półfinał FA Cup z kibicami!

FA Cup

źródło: liverpoolfc.com

Sekretarz Olivier Dowden powiedział w rozmowie z BBC, że jeden z meczów w ramach krajowego pucharu odbędzie się w obecności fanów na Wembley.

Spotkania zaplanowane są na 17. i 18. kwietnia. Jedno z nich będzie częścią ogólnopaństwowego programu powrotu kibiców na obiekty sportowe. Angielska federacja chce zobaczyć ludzi na stadionach także podczas finału 23 maja. The Athletic podaje, że to samo tyczy się ostatnich kolejek Premier League.

Dowden w wywiadzie z siecią telewizyjną opowiedział o planach FA.

Chcemy powitać najwięcej ludzi z powrotem najbezpieczniej jak to tylko możliwe. Planem jest spojrzenie na sytuację przez pryzmat systemów jednokierunkowych, wentylacji na stadionie i interakcji w zakresie dostania się do obiektu i wyjścia z niego. Celem jest osiągnięcie odpowiedniej ilości osób na stadionie i spojrzenie na elementy współpracy między nimi. Dystansowanie społeczne będzie bardzo ważne. Będziemy testować ich przed i po wyjściu z areny. Sprawdzimy również jak się na niej zachowują. Wszystko odbędzie się w sposób kontrolowany, żeby 21 czerwca wszystko odbyło się bezpiecznie – zakończył.

Źródło: The Athletic


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *