źródło www.90miut.pl fot Łukasz Grochala

22-letni bramkarz Dolcanu Ząbki może przenieść się do ekstraklasy latem. Do wyścigu po sensacyjnie powołanego bramkarza do kadry reprezentacji startują Piast Gliwice, Lech Poznań i PGE GKS Bełchatów. 

250 tyś zł tyle chce Dolcan za swojego bramkarza, kwota ta nie odstrasza potencjalnych nowych pracodawców, którymi są Piast Gliwice, Lech Poznań i PGE GKS Bełchatów.  W Bełchatowie są Zubas i Trela ale obaj są wypożyczeni więc młody bramkarz byłby istotnym wzmocnieniem i zabezpieczeniem dla klubu, w Lechu Kotorowski zamierza skończyć karierę, Burić może doznać kontuzji w każdej chwili natomiast Gostomskiemu niedługo kończy się kontrakt. W Piaście Gliwice byłby jednym z czterech bramkarzy walczących o pierwszy skład. Tak więc latem dowiemy się gdzie trafi młody bramkarz.

 

Foto: 90minut.pl Łukasz Grochala


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.