PKO Ekstraklasa: Nowy kontrakt Jarosława Kubickiego

Jarosław Kubicki, Carlitos / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Włodarze Lechii Gdańsk stawiają na stabilizację w kontekście zarządzania swoimi kadrami. Z klubem z województwa pomorskiego na kolejne trzy lata związał się jeden z najważniejszych graczy w układance taktycznej Piotra Stokowca, a mianowicie Jarosław Kubicki.

Kibice będą mogli delektować się jego występami w trykocie “Biało – Zielonych” do końca czerwca 2023 roku. Pomocnik należy do grona najbardziej zaufanych piłkarzy trenera Stokowca, ponieważ pracował z nim już w czasach Zagłębia Lubin. Z tą ekipą, między innymi, zdobył brązowy medal Ekstraklasy sezonu 2015/16. Tamta kampania przyniosła mu ponadto cztery gole. Do największych laurów w dotychczasowej swojej karierze, 25-latek z całą pewnością może zaliczyć zdobycie Pucharu Polski 2019 ze wspomnianą Lechią. Defensywny zawodnik cieszy się sporym respektem u sympatyków z Gdańska, którzy doceniają jego zaangażowanie na placu gry.

Kubicki i jego koledzy spróbują w najbliższy poniedziałek udowodnić swoją wysoką klasę w starciu z Pogonią Szczecin. Wzmiankowana rywalizacja będzie jednym z najciekawszych punktów programowych 7. kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Lechii Gdańsk, portal Transfermarkt, własne.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.