Legia Warszawa nie przedłuży kontraktu z Antoliciem

Domagoj Antolić / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, Domagoj Antolić pożegna się niedługo z Legią Warszawa. Mistrzowie Polski nie przedłużą kontraktu chorwackiego pomocnika.

Aktualna umowa Antolicia z Legią Warszawa jest ważna do grudnia tego roku, lecz zawodnik nie dogadał się z klubem ze stolicy w sprawie nowego kontraktu. Negocjacje trwały od początku tego sezonu, piłkarz miał podpisać nowy dwuletni kontrakt, ale ostatecznie nie udało się dojść do porozumienia. Bardzo prawdopodobne jest to, że Legia musiała zrezygnować z Chorwata, ponieważ piłkarz inkasował dużą pensję. Mistrzowie Polski nie zakwalifikowali się do europejskich pucharów i najzwyczajniej w świecie nie stać ich na to, żeby utrzymywać Antolicia. 30-letni pomocnik zarabia aktualnie 400 tysięcy euro rocznie, a podpisanie nowej umowy wiązałoby się z podwyżką zarobków.

6-krotny reprezentant Chorwacji przyszedł na Łazienkowską 4 stycznia 2018 roku. W barwach Legii Warszawa rozegrał 93 mecze, strzelił 4 bramki i zanotował 10 asyst. Przez cały okres pobytu w Warszawie zdobył dwa mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *