PKO BP Ekstraklasa: Feio remisuje w debiucie przeciwko Rakowowi (WIDEO)

Legia Warszawa (X)

Raków Częstochowa zremisował z Legią Warszawa 1:1 w hicie 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Goście prowadzili po bramce Tomasa Pekharta, a remis dla mistrzów Polski uratował w 82. minucie Ante Crnac.

Gospodarze mieli inicjatywę w tym spotkaniu, ale to Legia wyszła na prowadzenie. Po rozegraniu rzutu z autu Josue dośrodkował w pole karne a Tomas Pekhart wywalczył sobie pozycję w polu karnym i głową umieścił piłkę w siatce. Raków mógł wyrównać, gdy John Yeboah trafił do siatki w sytuacji sam na sam. Ekwadorczyk był jednak na minimalnym spalonym. W trakcie trwania drugiej części meczu podopieczni Szwargi naciskali coraz mocniej. W 53. minucie doszło do kontrowersji, gdy Augustyniak faulował Koczerhina. Po analizie VAR sędzia odwołał jednak rzut karny. “Medaliki” dopięły swego w 82. minucie. Ante Crnac urwał się obrońcom Legii Warszawa i główkował z bliska do bramki po wrzutce Frana Tudora.