Pep Guardiola komplementuje Sama Allardyce’a: “On jest geniuszem”

fr24news.com

Pep Guardiola określił Sama Allardyce’a “geniuszem”, a tłumaczył to tym, że 66-latek potrafi wyprowadzać kluby Premier League z tarapatów.

West Bromwich Albion zatrudnił Allardyce’a w grudniu, po tym jak rozstał się ze Slavenem Biliciem. Były selekcjoner reprezentacji Anglii otrzymał za cel utrzymanie “The Baggies” na najwyższym poziomie, choć wówczas zespół z Kamilem Grosickim odniósł jedno zwycięstwo.

Od tego okresu zremisował z Liverpoolem, a także zainkasował trzy “oczka” z Wolverhampton (3:2), ale wciąż mają sześć punktów do bezpiecznej strefy. – Nie jest łatwo przejąć drużynę w trakcie sezonu, ale już osiągnął niezłe wyniki – stwierdził Pep Guardiola.

– Sam Allardyce jest geniuszem, który bierze słabsze zespoły, gdy wszyscy wierzą, że to koniec i pokazuje, że zbyt wcześnie ich skreślano – zauważa Hiszpan. – Nie można powiedzieć, że to szczęście, bo zrobił to tyle razy – kończy. We wtorek Manchester City zagra na The Hawthorns z Wet Bromem, a kolejną szansę powinien otrzymać Kamil Grosicki.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *