Oficjalnie: Pospisil 2024

Martin Pospisil

Zdjęcie: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o przedłużeniu umowy z Martinem Pospisilem.

Tym samym skończyły się spekulacje o zmianie klubu. Nowa umowa czeskiego pomocnika będzie obowiązywać do końca czerwca 2024 roku.

Zarówno ja, jak i moja rodzina, czujemy się tutaj jak w domu. Jestem w Jadze już czwarty sezon, córka chodzi do przedszkola i cieszymy się, że nie musimy zaczynać wszystkiego od nowa. Jak przychodziłem do Jagiellonii nie sądziłem, że będę tutaj tak długo. Zaraz będą cztery lata, a za chwilę dojdą kolejne trzy.  Nawet w Czechach nie grałem tyle w żadnym innym klubie. To pokazuje, jak duże wsparcie czuję od wszystkich osób z Jagiellonii. Będę chciał im się za to odwdzięczyć, bo dla mnie to duży zaszczyt. Chciałbym z Jagiellonią poprawić dotychczasowe sukcesy, zdobyć jakieś trofeum – stwierdził po podpisaniu kontraktu.

Pospisil dołączył do Jagiellonii w 2017 roku z FK Jablonec. Największe osiągnięcie to wicemistrzostwo kraju i udział w eliminacjach do Ligi Europy. W obecnym sezonie zagrał w czternastu meczach ligowych. Zaliczył jedną bramkę i dorzucił trzy asysty.

Źródło: Jagiellonia Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *