Frank Lampard komentuje zwolnienie z Chelsea

skysports.com

Były szkoleniowiec Chelsea, Frank Lampard wypowiedział się na temat zwolnienia przez Romana Abramovicha.

Były reprezentant Anglii został zwolniony przez londyński klub po słabej serii ostatnich wyników. Prezes “The Blues” zdecydował, że zmiana jest konieczna, aby przywrócić Londyn na właściwe tory w Premier League.

Według spekulacji numerem jeden do objęcia stanowiska pełnionego przez Lamparda jest Thomas Tuchel. W najbliższym czasie otrzymamy oficjalny komunikat ze strony klub dotyczący nowego trenera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Frank Lampard (@franklampard)


– To był ogromny zaszczyt i przywilej pracować w Chelsea. Klubie, który przez tak długi czas był częścią mojego życia – powiedział Lampard. Po pierwsze, chciałbym podziękować fanom za niesamowite wsparcie, jakie otrzymałem w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Mam nadzieję, że wiedzą, co to dla mnie oznacza. Zrozumiałem, że czeka mnie wyzwanie w trudnym okresie dla klubu piłkarskiego. Jestem dumny z osiągnięć, które zdobyliśmy i jestem dumny z piłkarzy akademii, którzy weszli do pierwszej drużyny. To oni są przyszłością klubu. Jestem rozczarowany, ponieważ nie otrzymałem odpowiedniego czasu, aby wynieść klub na wyższy poziom. Chcę podziękować panu Abramovichowi, zarządowi, zawodnikom, mojemu zespołowi trenerskiemu i wszystkim w klubie za ciężką pracę oraz poświęcenie. Życzę zespołowi i klubowi wszelkich sukcesów w przyszłości.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *