Pele do Engela: Mam nadzieję, że kiedyś znowu się spotkamy i zrobimy lepsze zdjęcie

źródło: Wikipedia

Brazylijczyk skomentował zdjęcie opublikowane przez Przegląd Sportowy na Twitterze. Legenda futbolu pokusiła się także o napisanie zwrotu w języku polskim.

Fotografia pochodzi z książki byłego selekcjonera reprezentacji Polski Engel. Futbol na tak. W tej publikacji znajduje się zdjęcie, które Engel podpisał w ten sposób: Podczas tokijskiego losowania w grudniu ’99 z Pele i Franzem Beckenbauerem (w tle). Przyimek “z” dodano na wyrost, ponieważ tak naprawdę stoi on za plecami obu panów, którzy pewnie nawet go nie widzieli.

Tweet nie umknął uwadze 80-latkowi, który szybko na niego zareagował: Podobno jestem sławny w Polsce. Jerzy Engel, mam nadzieję, że kiedyś znowu się spotkamy i zrobimy lepsze zdjęcie napisał na Twitterze. Trzykrotny mistrz świata dodał na koniec zwrot w języku polskim: Do zobaczenia!

Reakcja Pele nie jest przypadkowa. 23 lutego 2021 na Netflixie ukazał się film dokumentalny, którego bohaterem jest właśnie Brazylijczyk. Odpowiedź na wpis Przeglądu Sportowego jest zapewne akcją reklamową.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

1 thought on “Pele do Engela: Mam nadzieję, że kiedyś znowu się spotkamy i zrobimy lepsze zdjęcie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *