Papu Gomez: Czegokolwiek chce ode mnie trener, zrobię to!

https://twitter.com/pialaduniarusia/status/1355068262166519810/photo/1

Argentyńczyk w swoich pierwszych wypowiedziach dał jasno do zrozumienia, że jest gotowy do gry i wykona każde zadanie jakie zleci mu Julen Lopetegui.

W ostatnich latach grałem na wszystkich pozycjach w środku pola, czegokolwiek chce ode mnie trener, zrobię to!

Papu Gomez przeniósł się na dniach z Atalanty do Sevilli. Po konflikcie z Gian Piero Gasperinim zawodnik nie miał szans na regularną grę we włoskim klubie. Zdecydował się więc na zmianę barw. Nie da się też ukryć, że ten transfer był jednym z ciekawszych podczas trwającego jeszcze okienka transferowego. Jego przybycie do Sevilli spowoduje, że ten zespół może wywrzeć większą presję na Realu czy Barcelonie. W ekipie Julena Lopetegui’ego brakuje kogoś kreatywnego w środku pola, odejście Evera Banegi wciąż jest odczuwalne, a najbardziej stracił na tym Lucas Ocampos. Papu Gomez ma być rozwiązaniem w tej układance, a sam podkreśla, że jest gotów do gry na każdej pozycji jaka zostanie mu przydzielona.

Dla mnie to nowa przygoda przyjechać tutaj, do tego wspaniałego klubu. To całkowicie zmieni twoje życie w innym kraju, ale jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany. Kiedy przyjeżdżasz do klubu wielkości Sevilli, to normalne, że wymagają od ciebie dużo. Jestem bardzo szczęśliwy i zmotywowany słowami prezydenta, bo stadion zrobił na mnie wrażenie, jest piękny jak muzeum, ze względu na historię tego klubu – powiedział Papu.

Ten klub ma piękną historię z wieloma Argentyńczykami, którzy tutaj bywali. Maradona był zawodnikiem Sevilli, a Argentyńczycy są dumni, że mogę nosić koszulę, którą nosił również Diego – dodał.

To komplement, że porównują mnie do Evera Banegi. Podziwiam go i znam od wielu lat. Wspólnie zdobyliśmy Puchar Świata U-20. Czasami jesteśmy różni jako zawodnicy, ale ta odpowiedzialność, to przywództwo… Myślę, że miałem to we wszystkich klubach i uwielbiam bawić się z piłką i być tym, który decyduje o podaniu. Dla mnie to piękna odpowiedzialność – powiedział.

Źródło: Sevillafc.es


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *