Anglik

SkySports

Arsenal rozpoczął rozmowy z kilkoma klubami odnośnie wypożyczenia Ainsleya Maitlanda-Nilesa, który potrzebuje więcej czasu na boiskach Premier League.

Reprezentant Anglii walczy o powołanie ze strony Garetha Southgate’a, który jest obecnie szkoleniowcem na Wembley. 23-latek jest chętny na zmianę otoczenia, ponieważ w trwającym sezonie zaledwie pięciokrotnie pojawiał się w pierwszej drużynie prowadzonej przez Mikela Artetę. Piłkarz wie, że potrzebuje regularnych występów, aby wkupić się w łaski trenera wspomnianej reprezentacji. Gareth Southgate dał jasno do zrozumienia, że wybierze tylko zawodników, którzy regularnie występują w swoich drużynach.

W sierpniu ubiegłego roku Maitland-Niles po raz pierwszy został powołany przez Three Lions. Wszechstronny zawodnik może występować jako obrońca, a także pomocnik. W lecie ubiegłego roku Nuno Espirito Santo był zainteresowany pozyskaniem 23-latka, ale rozmowy pomiędzy obiema stronami zakończyły się fiaskiem. Atletico Madryt włączyło się do walki o wypożyczenie piłkarza Gunners. Oprócz Madryckiej drużyny w swoich szeregach mile widzieli by go w West Brom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.