Oficjalnie: Yerry Mina i Andre Gomes w Evertonie!

The Sun

Kolejni zawodnicy Barcelony dołączają do swojego byłego klubowego kolegi – Lucasa Digne’a. Okazuje się, że transfery Andre Gomesa i Yerry’ego Miny zakończyły się sukcesem. Trzecim graczem, który dołączy do klubu jest Brazylijski skrzydłowy Bernard. 

Bernard zjawił się w centrum medycznym Pall Mall  w środę wieczorem, a Mina i Gomes przybyli do niego w czwartek. Wszyscy pozytywnie przeszli testy. Kolumbijski obrońca kosztował w sumie 30,2. milionów euro + 1,5 miliona zmiennych. Gomes zaś trafia do klubu na zasadzie wypożyczenia na jeden sezon. Bernard zaś trafił do klubu za darmo po opuszczeniu Szachtara Donieck.

Mina był śledzony zarówno przez Manchester United, jak i Lyon, ale ostatecznie trafił na Goodison Park. Tymczasem Andre Gomes desperacko pragnął przenieść się do Premier League, aby rozpocząć karierę po dwóch sezonach na Camp Nou. Gomes był bliski przyłączenia się do Tottenhamu w sierpniu zeszłego roku, ale ostatecznie transfer nie doszedł do skutku. West Ham również pytał o niego.

Mina i Andre Gomes znaleźli się nadwyżką wymagań w BarcaGomes desperacko gra w Premier League po dwóch słabych sezonach w Barca

Brazylijski skrzydłowy Bernard jest przedstawiany po tym, jak jego medyczna Everton w środę wieczorem. Oficjalnie podpisał kontrakt z klubem w czwartek

Źródło: www.dailymail.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi