Ghoulam wróci za 6 tygodni

90min.com

Lekarz zespołu Napoli zapowiedział, że Faouzi Ghoulam najszybciej wróci do gry w przeciągu 6 tygodni. Większość spodziewała się raczej, że Algierczyk wznowi normalne treningi dopiero w okolicach połowy października. 

Ghoulam wrócił jednak po wakacjach nieco wcześniej, by wykonać testy dotyczące jego urazu. Po nich profesor Pier Paolo Mariani (ten, który wyleczył Makuszewskiego z zerwanych więzadeł w kolanie w 4 miesiące) przyznał, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i defensor Napoli będzie mógł wznowić treningi z drużyną już w przyszłym miesiącu.

Po rozmowie z profesorem Marianim dowiedziałem się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i możemy zintensyfikować program, jeśli chcemy” – powiedział Alfonso De Nicola w rozmowie z radiem “Kiss Kiss Napoli”.

W przyszłym miesiącu odbędzie się następna kontrola, aby dać trenerowi zielone światło do korzystania z zawodnika. Wtedy Ghoulam będzie mógł skupić się na jak najszybszym powrocie do odpowiedniej formy fizycznej, a to zajmie trochę czasu” – dodał

Minie jeszcze co najmniej 6 tygodni, zanim wróci do treningów z grupą, ale jeśli zrobi wszystko dobrze w swoim przygotowaniu fizycznym, może być nawet wezwany do gry od razu” – zakończył De Nicola.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.