Oficjalnie: Radosław Murawski na dłużej w Lechu Poznań

Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Radosław Murawski przedłużył umowę z Kolejorzem do połowy 2026 roku. 29-latek przebywa przy Bułgarskiej od dwóch lat.

Środkowy pomocnik zasilił poznański klub w 2021 roku z z tureckiego Denizlisporu. – W niebiesko-białych barwach rozegrał do tej pory 74 spotkania, w których strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty. W poprzednim sezonie Murawski był także w radzie drużyny i w niektórych spotkaniach nosił opaskę kapitana – podkreślono w oświadczeniu.

Radek zostaje z nami na kolejne trzy lata. Cieszymy się z tego bardzo. Kontynuując naszą politykę stabilizacji kadrowej po m.in. Ishaku, Miliciu, Kvekveskirim czy Karlströmie, teraz to Radek przedłuża swoją umowę – mówi dyrektor sportowy Lecha Poznań, Tomasz Rząsa. – Jest on jednym z liderów, filarów naszego środka pola. Przez ostatnie dwa lata gry w Kolejorzu pokazał swoimi umiejętnościami piłkarskimi i swoim charakterem, a także zaangażowaniem nie tylko w szatni, ale i w życiu całego zespołu, że jest ważnym ogniwem drużyny – dodaje.

 – Jest radość, że udało nam się dojść do porozumienia i fajnie, że ten nasz wspólny projekt będzie dalej kontynuowany. Cieszę się, że przez kolejne lata mogę grać dla Lecha – mówi Murawski.

Moim zdaniem to wyniki najlepiej opisują pobyt danego zawodnika w klubie. Mistrzostwo Polski w poprzednim sezonie, teraz trzecie miejsce i ćwierćfinał Ligi Konferencji, to na pewno robi wrażenie, jestem z tego zadowolony i mam nadzieję, że kolejne trzy lata będą również owocne. W Lechu nie może być innego mentalu niż bycie najlepszym, więc do tego będziemy dążyć w każdym sezonie. Chciałbym móc przeżywać te emocje po raz kolejny. Wierzę mocno, że tak będzie – kończy.

źródło: lechpoznan.pl / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x