Oficjalnie: Miłosz Przybecki w Pogoni Siedlce

lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Miłosz Przybecki zasilił szeregi drugoligowej Pogoni Siedlce. 29-latek parafował roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Miłosz Przybecki na poziomie Ekstraklasy wystąpił łącznie w 95 spotkaniach. Strzelił 10 bramek i dołożył do tego 11 asyst. Latem 2018 roku odszedł z Ruchu Chorzów do Chojniczanki Chojnice, w której sobie kompletnie nie poradził, początkowo pełniąc głównie rolę rezerwowego, a później oglądając mecze z perspektywy trybun. W lutym tego roku doświadczony skrzydłowy odszedł do drugoligowej Resovii, z nadzieją szybkiego powrotu do optymalnej formy.

Przygoda 29-latka na Podkarpaciu przybrała jednak najmniej optymistyczny scenariusz. Przybecki wystąpił tylko w dwóch spotkań, tracąc większość sezonu przez kontuzje. Po awansie rzeszowskiego klubu na zaplecze Ekstraklasy, Przybecki stał się niepotrzebnym balastem, z którym pod koniec września rozwiązano kontakt.

Skrzydłowy na zasadzie wolnego transferu dołączył do drugoligowej Pogoni Siedlce. Przybecki po przejściu obligatoryjnych testów medycznych podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia. W biało-niebieskich barwach będzie występował z numerem 19 na koszulce.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.