Oficjalnie: Doświadczeni dziennikarze dołączyli do Viaplay

Piłka, PKO Ekstraklasa

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Viaplay zbroi się z myślą o najbliższych latach. Nadawca potwierdził, że do redakcji platformy streamingowej dołączyli dziennikarze i komentatorzy piłkarscy: Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban.

Do zespołu Viaplay w Polsce, kierowanego przez Pawła Wilkowicza, który w lipcu tego roku objął stanowisko szefa redakcji sportowej, dołączają niezwykle doświadczeni oraz dobrze znani polskim widzom dziennikarze – Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban. Będą oni współtworzyć zespół odpowiedzialny za przygotowanie najwyższej jakości relacji z wydarzeń, które są częścią sportowego portfolio serwisu streamingowego Viaplay – czytamy w oficjalnym oświadczeniu stacji.

Viaplay będzie transmitować Ligę Europy, Ligę Konferencji, Bundesligę, eliminacje w strefie Afryki do mundialu 2022, Copa America 2024, mistrzostwa świata kobiet 2023 i Premier League (od połowy 2022 r.).

Naszym celem jest zaprezentowanie każdego meczu, niezależnie czy będzie to spotkanie Bundesligi, Ligi Europy czy Ligi Konferencji, z najlepszym, profesjonalnym komentarzem w języku polskim – zapowiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Peter Norrelund, szef sports officer w NENT Group.

Viaplay zadebiutuje w Polsce już 3 sierpnia, a miesięczny dostęp do usługi kosztować będzie 34 zł.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *