Oficjalnie: Bartosz Mrozek z nowym kontraktem w Lechu

Bramkarz Lecha Poznań, Bartosz Mrozek przedłużył umowę z klubem. 21-latek parafował dwuletni kontrakt. 

Bartosz Mrozek ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Katowice. W śląskim zespole rozegrał 65 meczów, w których wpuścił 74 bramki. W 15 spotkaniach zachował czyste konto. Swoją grą znacznie przyczynił się do awansu GKS-u na zaplecze PKO BP Ekstraklasy.

21-letni bramkarz po zakończeniu okresu wypożyczenia wrócił do Lecha Poznań, z którym związał się nową umową. Wychowanek “Kolejorza” podpisał dwuletni kontrakt.

Nie znam zawodnika, którego zadowala siedzenie na ławce. Nie jestem wyjątkiem, dlatego wracając do klubu postawiłem sobie za cel, żeby walczyć o pierwszy skład. Wracam teraz po kontuzji odniesionej jeszcze pod koniec ubiegłego sezonu i cieszę się na mocną rywalizację. Nigdy nie jest łatwo, nikt w piłce nie dostaje nic za darmo i nastawiam się na ciężką pracę, ale jej się nie boję – powiedział Mrozek.

Bartosz Mrozek jeszcze nie zadebiutował w pierwszej drużynie “Kolejorza”. Był za to wiodącą postacią zespołu występującego w Centralnej Lidze Juniorów (rozegrał 60 meczów) oraz ekipy rezerw (wówczas III liga).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *