Filip Mladenović po wygranej z Florą Tallin: Nie graliśmy dzisiaj tego, co powinniśmy

Filip Mladenović

Filip Mladenović (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell

W pomeczowym wywiadzie dla stacji TVP Sport, Filip Mladenović skomentował spotkanie z Florą Tallin. Serb tłumaczył, dlaczego gra pozostawiała wiele do życzenia i co wpłynęło na to, że w pewnym momencie Legii zaczęło się lepiej grać.

– Największym pozytywem tego meczu jest wynik. Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania. Każdy z nas potrafi grać w piłkę, ale oni też to pokazali. Nie graliśmy dzisiaj tego, co powinniśmy. Popełniliśmy dużo prostych błędów i strat. Nasza gra nie wyglądała dobrze, było nerwowo. Nie wiem, z czego to wynikało – powiedział.

– Rywal nas niczym nie zaskoczył, przeprowadzali kontry po naszych prostych błędach. Sami dawaliśmy im wszystko za darmo, a oni nic wielkiego nie pokazali. Znaliśmy przeciwnika, wiedzieliśmy, co grają, ale popełniliśmy zbyt wiele strat – dodał.

– Potem nastąpiła zmiana ustawienia, bo jeśli nie idzie, trzeba coś zmieniać. Było trochę fajnych rzeczy w drugiej połowie. Zmiany dały pewien impuls, ale to musi wyglądać zdecydowanie lepiej – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *