Oficjalnie: Arka Gdynia rozstała się z Ryszardem Tarasiewiczem

arka.gdynia.pl

Po blisko 13 miesiącach z Arką Gdynia żegna się Ryszard Tarasiewicz. Klub skorzystał z zapisów umowy i tym samym zakończył współpracę z trenerem.

Do Gdyni trener trafił 19 października 2021 roku.  Jesienią ubiegłego poprowadził drużynę w dziewięciu meczach. Choć wiosna była bardzo dobra w wykonaniu żółto-niebieskich, strata do dwóch pierwszych miejsc okazała się zbyt duża. Niestety też, w barażach Arkowcy przegrali już w półfinale z Chrobrym Głogów (0:2).

Trener Tarasiewicz pozostał w Arce na obecny sezon. Jesień 2022/23 pod wodzą 60-letniego szkoleniowca żółto-niebiescy ostatecznie zakończyli na 6. miejscu z dorobkiem 28 punktów w 18 meczach. Do miejsc gwarantujących bezpośredni awans strata wynosi odpowiednio sześć i dziewięć punktów. Pracę w Gdyni kończy zatem na 44 meczach.

źródło: arka.gdynia.pl, info.pras. 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.